همکاری با ما :: بیسین - سایت تخصصی مهندسی آب

همکاری با ما

بیسین یک واسط بی کارمزد است! رزومه خود را ثبت کنید.

 

هربار که یک کاربر در سایت بیسین سفارش مشاروه انجام پروژه ای را دهد، و کد اختصاص داده شده به شما بمتناسب با نیاز خود انتخاب کرده باشد؛ جزییات پروژه برای شما به صورت خودکار ایمیل خواهد شد. لیست افرادی که تا به امروز در سایت بیسین ثبت رزومه کرده اند را در زیر مشاهده می نمایید. 

پروژه هایی که در سایت ثبت می شوند، دامنه ای از شرکت های مشاور و پیمانکار تا سطح آکادمیک را شامل می شود. با توجه به رویکرد سایت تخصصی مهندسی آب بیسین در ارائه یک فضای علمی-اخلاقی، پیشنهاد ما به همکاران بیسین این است که در پروژه ها و مطالعات دانشجویی، تنها به ارائه مشاوره تخصصی بسنده کنید.


بنابراین شما هم با پر کردن فرم زیر، به جمع خانواده بیسین بپیوندید:

 
درباره بهترين هاي بيسيـــن بدانيد...

Bird

يکي از مهمترين اهداف اين سايت تهيه آموزش هاي روان از ابزارهاي کاربردي علوم آب است.

اهميت مطالعات محيطي با ابزارهاي نوين در چيست؟

امروز با فارغ التحصيلي جمع کثير دانشجويان سالهاي گذشته و حال، با گذر از کمي گرايي ديگر صرف وجود مدارک دانشگاهي حرف اول را در بازار کار نمي زند؛ بلکه سنجش ديگري ملاک؛ و شايسته سالاري به ناچار! باب خواهد شد. يکي از مهم ترين لوازم توسعه علمي در هر کشور و ارائه موضوعات ابتکاري، بهره گيري از ابزار نوين است، بيسين با همکاري مخاطبان مي تواند در حيطه علوم آب به معرفي اين مهم بپردازد.

جستجو در بيسين
سایت مهندسی آب

بیسین - سایت تخصصی مهندسی آب

سایت بیسین با معرفی مهم ترین و کاربردی ترین نرم افزارها و مدل های شبیه سازی در حیطه مهندسی آب، تلاش به تهیه خدمات یکپارچه و محلی از محاسبات هیدرولوژیکی و هیدرولیکی می کند

اطلاعات سايت

  • www.Basin.ir@gmail.com
  • بهزاد سرهادي
  • شناسه تلگرام: SubBasin
  • شماره واتساپ: 09190622992-098
  • شماره تماس: 09190622992-098

W3Schools

W3Schools